خانه / خبرهای خارجی / بررسی های مختلف T700: قلب می گوید بله, گوش می گویند هیچ

بررسی های مختلف T700: قلب می گوید بله, گوش می گویند هیچ

آن است که سخت به اعتراف شما اشتباه است، به خصوص در اینترنت که در آن هر گونه اشتباه می شود deluged به سرعت توسط چیزی که بعد از خواندن، تماشا و یا در غیر این صورت مصرف شوند. اما من باید اعتراف من حماقت در شوق و ذوق حمایت T700 مختلف در ژانویه در CES. آنها یک جفت هدفون $1,200 بالا پایان، با حق بیمه طراحی و مهندسی استثنایی است اما خود صدا فقط تصور لذت بخش در طی استفاده طولانی مدت حفظ کند.

Technics EAH-T700 photos from CES 2016

های مختلف شناخته شده است به طور گسترده ای ژاپنی با نام تجاری به عنوان سونی، اما برای کسانی که می شناسیم آن حامل بسیاری از خاطرات تجهیزات صوتی بالا پایان. به همین دلیل است که نام تجاری توسط پاناسونیک احیا شد چند سال پیش، عمدتا به عنوان برچسب با شکوه در یک خط جدید از زنجیر از رجعت است. ولی در میان آنها، شرکت در حق بیمه بسیار مناسب (و وعده) جفت هدفون، که در آن نام EAH T700 و برای اولین بار در سال 2015 IFA پرده برداری کرد. بهار امسال T700s بود فروش و جفت بررسی را در اختیار من داشتم.

مهندسی برخی از واقعا تاثیر گذار به این قوطی آلومینیوم و چرم

در اولین برخورد من با T700s در CES ریخته شده است، من بود wowed به وضوح جزئیات و تاثیر موسیقی تولید شده توسط آنها. از جنس آلومینیوم جامد خالی با فوم حافظه چرم ملبس و نه یکی بلکه دو بلندگو در هر فنجان گوش برجسته حک شده این هدفون فورا تاثیر گذار بودند. کمی بیش از حد مهندسی, شاید، چه با خود تنوع از تنظیمات — عمامه می توانید تنظیم به جلو و عقب نیز به تا و پایین–اما آنها قطعا منتقل احساس چیزی در خور قیمت خود را. وقتی که من اولین آنها، سعی کردم که به تقویت اعتقاد من که من نیست فقط تفسیر قیمت بالا به معنی بالا من از هزینه های خود آگاه نیست.

اما.

مشکل با T700s چیزی شما می توانید به راحتی تشخیص در اول یا دوم حتی گوش دادن نیست. آنها واقعا باید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *