خانه / خبرهای خارجی / بنیانگذار حقیقی راه اندازی شبیه ساز اگر شما مدیر عامل شرکت دره سیلیکون، اعتصابات در قلب دره سیلیکون

بنیانگذار حقیقی راه اندازی شبیه ساز اگر شما مدیر عامل شرکت دره سیلیکون، اعتصابات در قلب دره سیلیکون

را هدف شما در زندگی می شود به تغییر شکل جامعه با جهان در حال تغییر است، و یا به سادگی پول تا آنجا که ممکن است و به همان سرعتی که شما می توانید در کوتاه ترین مدت زمان رشد? که بی پرده و بسیار مورد نیاز بحث های فلسفی در قلب بنیانگذار ، رایگان مرورگر مبتنی بر بازی از طراح Tseng فرانسیس است. صبح امروز با یک کمپین موفق Kickstarter راه اندازی شد، بازی باز تصمیم گیری توسط سیمز عنوان Kairosoft مدیریت کسب و کار و کمک به بودی، فناوری صنعت طنز داغ شده می آمیزد.

شما را با راه اندازی خود را نامگذاری بنیانگذاران انتخاب و چیدن محل به پایه کسب و کار خود را شروع. از آنجا، شما را تشویق به توسعه محصولات و گسترش بی وقفه شروع هستید.

شامل Tseng خنده دار و حوزه ها شدید متنوع تعدادی از عناصر دنیای واقعی به 19459003 T او بنیانگذار است که برخورد با آواتار کارتونی، مخروطی شکل است که دور برده در یک فضای اداری کوچک شبیه سازی شده. به عنوان مثال، شما می توانید توسعه محصولات با اصطلاحات مدیر بازاریابی و سهولت متصدی بار کوکتل. چند کلیک و شما هم تبلیغات و شبکه های اجتماعی و یا تجارت الکترونیکی و موبایل پیرایش هستیم. یا شما شعبه می توانید فقط بیرون با verticals جدید مانند سرگرمی یا مالی.

زمانی که راه اندازی یک محصول جدید، بازی به بازی توری مانند کوچک است که شما چاله در برابر رقیب هوش مصنوعی در مسابقه برای سهم بازار سوئیچ خواهد شد. نتیجه مسابقه سپس چقدر پول تولید محصول خود را تعیین می کند.

اما این عناصر به سختی خراش بنیانگذار سطحی از . شبیه سازی Tseng را چنان عمیق و دقیق comically به اخلال به کسانی که زندگی و کار در داخل دره سیلیکون و آن مدار همیشه در حال گسترش است. هر جنبه ای از بازی این است که به میزان که در آن شما کسب و یا از دست دادن پول کمک. تایمر در گوشه گذر زمان، با شروع در حباب post-dot-com سال 2001 و بعد سرعت آهنگ…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *