خانه / اخبار تکنولوژی / تابلو ها را چگونه بسازیم؟

تابلو ها را چگونه بسازیم؟

  با بیش از13 سال سابقه اجرایی در تمامی نقاط کشورطراح ومجری تمامی تابلو های کامپوزیتی.تابلو فلکسی .تابلو بنر.تابلو ترمووود.تابلو چوب پلاست. انواع حروف برجسته .حروف چلنیوم .حروف پلاستیک . حروف لترمکس. نئون پلاستیک. حروف پانچی. حروف فلزی(استیل) و(استیل رینگی). حروف پلکسی .  لایت باکس.  ساخت لوگو.  تابلو  ال ای دی  ثابت   و   روان تک رنگ و 7 رنگ . انواع  نور پردازی . نصب هالوژن .  پرژکتور   تابلوهای راهنمای طبقات  و  درب کرکره برقی(کرکره اتوماتیک)

طراح ومجری تمامی تابلو های کامپوزیتی وحروف برجسته ، تابلو فلکسی .تابلو بنر  . حروف چلنیوم ، نئون پلاستیک ، حروف فلزی(استیل)  ، حروف پلکسی .حروف پانچی.،حروف لتر مکس . لایت باکس نور پردازی و نصب هالوژن وساخت و نصب درب کرکره برقی(کرکره اتوماتیک) 

تابلو نیکان .با داشتن  فضای مناسب و امکانات کافی .نیروی مجرب و ماهر .و توان اجرایی بالا آماده خدمات رسانی به کلیه هموطنان عزیز می باشد.این  مجموعه کلیه  مراحل ساخت  و تولید سفارشات خود را  به طور کامل وبه صورت  مستقل در کارگاه تولید  و ساخته می شود.این مجموعه کلیه قسمتهای پروژه  را از ابتدا  بازدید و طراحی  .داربست .آهنگری .نصب کامپوزیت.ساخت انواع  حروف برجسته .نورپردازی .سیم کشی کامل.وکرکره برقی را به صورت کامل به مشتریان ارائه خواهیم داد.

تابلو سازی تهران

هنگامی که در خیابان در حال گذر هستید ، اگر کمی به اطرافتان توجه نمایید چیز های زیادی هستند که توجه شما را به خود جلب می نمایند ، یکی از این موارد تابلو ها و ینر های تبلیغاتی هستند ، که با طراحی فوق العاده ای که دارند می توانند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نمایند . امروزه هر کسی که بخواهد در شغل یا کسب و کار خود موفق شود لازم است با شیوه های نوینی از تبلیغات آشنا شود ، بسیاری از این روش ها علاوه بر این که دارای زیبایی فوق العاده زیبایی هستند ، در عین حال کار انسان را نیز بسیار ساده نموده اند . تابلو های تبلیغاتی که شما در سطح جامعه می بینید هر کدام برای شرایط خاصی طراحی گردیده اند ، به طوریکه بتوانند بیشترین تاثیر را در عین زیبایی بر روی مشتری داشته باشند . تابلو سازی های زیادی ممکن است در سطح شهر موجود باشد که هر کدام کارشان را به نحو احسن انجام می دهد ، ولی شما در این هنگام که می خواهید استارت کار خود را بزنید و یا این که تبلیغاتتان را با انجام تابلو سازی های حرفه ای به شکل جدی تری پیش بگیرید ، نیاز است تا با افراد خبر در کار تابلو سازی آشنا شوید .

گستره تابلو سازی در طول ایام گذشته

همانطور که می دانید تابلو سازی حرفه ای در هر دورانی یکی از شیوه ها مسمر به ثمر در امر تبلیغات بوده است ، این فن از حدود یک قرن پیش متولد شده است و به طور باور نکردنی پیشرفت های زیادی در این چند ساله به چشم خود دیده است . امروزه دیگر خبری از روش های قدیمی تابلو سازی وجود ندارد ، با بهتر شدن کاربری ها و متولد شدن شیوه ها و نوع های مختلفی از تابلو سازی این فن دوباره احیا گردیده است و توانسته است خیلی سریع جای خود را در میان دیگر شیوه ها باز نماید .

تابلو سازی و زیر مجموعه های آن

امر تابلوسازی خود شاخه بسیار گسترده ای می باشد که زیر مجموعه های زیادی را به خود اختصاص داده است ، شما اگر به بالای سرتان نگاه کنید بدون شک انواع مختلفی از آن ها را در یک نگاه خواهید دید . از زیر مجموعه های آن می توان به تابلو های کامپوزیتی ، چلنیومی ، فلکسی ، نئون پلاستیک ، لایت باکس و … اشاره نمود . باید اضافه نماییم که این تابلو ها در نوع ساخت و متریالی که از آن استفاده می  شود با هم تفاوت دارند و هر کدام برای مکان های خاصی استفاده می شوند .

منبع : http://www.nikantnt.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *