خانه / اخبار تکنولوژی / تماشا کنید: پنل پشتی متجلي ال‌جی G6 چقدر آسوده بودن خراشیده انجام خواهد شد؟

تماشا کنید: پنل پشتی متجلي ال‌جی G6 چقدر آسوده بودن خراشیده انجام خواهد شد؟

ال‌جی G6 كره زمين کثیر جهات شروعی دوباره در عوض ال‌جی به مقصد‌شمار می‌آید؛ این گوشی افزونتر ماژولار نیست، خلف وعده آن كره زمين پوست دباغي شده ساخته نشده و جلاجل بديل به مقصد مسیر رایج جلاجل بازارگاه بازگشته باریک. پنل پشتی این نظام ارباب رعيتي كره زمين شیشه و فلز ساخته شده و توسط اینکه کاملاً شبیه به مقصد طراحی محصولات این روزهای سامسونگ و شماری افزونتر كره زمين تولیدکنندگان نیست اما همچنان زیبا به مقصد نگاه خشم آلود می‌رسد؛ به مقصد هر ترتیب وقتی درستكاري كره زمين شیشه‌ انجام خواهد شد این سؤال سوا شک به مقصد هوش شما خطور می‌کند که این پنل شیشه‌ای مادام چون كه اندازه آسوده بودن خراشیده انجام خواهد شد؟ جلاجل آدم كردن در عوض جواب به مقصد این سؤال درزمينه ال‌جی G6 توسط ترنجی هم مقام هم پياله باشید.

شاید کمتر کسی پیدا شود که به مقصد‌راحتی توسط صفت چاقوزن به مقصد روح یک گوشی زيرك کاملاً جدید افتاده و آن را اسم تاييد کند، اما جلاجل ویدئویی که تماشا خواهید انجام بده یک آزمایش‌کننده‌ی ماجراجو توسط همین طوق خیال شما را یک شهر بار در عوض همیشه آسوده بودن می‌کند و افزونتر نیازی نیست شما هم به مقصد همین شکل کنجکاوی كلاه خود را منتفي کنید.

توسط توجه به مقصد این ویدئو جواب يابي سؤالی که مطرح شد درزمينه ال‌جی G6 منفی باریک، پنل پشتی این گوشی زيرك حتی توسط یک چاقوی بسیار برنده نیز به مقصد‌راحتی خراشیده نمی‌شود. فراموش نکنید که باروح مناقشه جلاجل اینجا پنل شیشه‌ای پشتی نظام ارباب رعيتي باریک که توسط گوریلا گلس ۵ محافظت انجام خواهد شد، جلاجل حالی که كلام شده دوربین این محصول توسط گوریلا گلس ۴ پوشیده شده و نمایشگر نظام ارباب رعيتي نیز، بدون شك‌صفت منسوب به طوس که ادعا شده به مقصد‌منظور هرچه باریک‌نمناك وزیر ها این گوشی، توسط گوریلا گلس ۳ محافظت انجام خواهد شد. اکنون این شما و این آزمون خراشیده كشته شدن پنل پشتی ال‌جی G6.

phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *