تور هند

کشور هند با داشتن جمعیت یک میلیارد نفری، دومین کشور پرجمعیت دنیا بعد از کشور چین لقب گرفته است. دهلی نو پایتخت آن و با کشورهای پاکستان، نپال، چین، برمه و بنگلاش هم مرز است و با اقیانوس اطلس نیز مرز دریایی دارد و در جنوب شرقی آسیا واقع شده است. آب و هوای هند تحت تاثیر کوه های هیمالیا و صحرای تار قرار میگیرد. در طی سال بادهای جنوب غربی و شمال شرقی در هند به وزش در می آیند و از دمای هوا می کاهند. بهترین زمان سفر به تور هند در زمستان هند می باشد. چرا که در این ایام دمای هوا کاهش پیدا میکند و بارندگی کمی مشاهده می کنیم و هوای هندوستان در این ماه ها برای ایرانی ها و انتخاب تور هند بسیار مناسب می باشد. تاریخ و گذشته هند باعث باقی ماندن آثار تاریخی بسیار جالب در هند شده است که امروزه مقصد گردشگران بسیاری است. از جاذبه های گردشگری هند میتوانیم به باغ رز اشاره داشته باشیم که دیدن هر شاخه گل رز و قرار گرفتن در مجاورت گل های رنگارنگ روحیه تان را تلطیف نموده و انرژی خوبی را خواهید گرفت. دریاچه اوتی با دارا بودن شهر بازی کودکان، مرکز فروش صنایع هنری و دستی، گشت زدن با قایق پارویی یا پدالی و … از بهترین جاذبه های هند محسوب میشود. برای معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.

تور هند | تور ارزان هند

تور هند

تور هند | قیمت تور هند | تور ارزان هند | تور لحظه آخری هند

کلیسای سن استفان، دماغه دلفین، کلبه های تودا، موزه موم، موزه مردم شناسی، سد کاماراج، پارک گوزن ها، ساحل پالولِم، ساحل مارکا، ساحل کاوِلوسیم و موارد بسیار دیگری که از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری هند در تور بهار هند به شمار میروند. قیمت تور هند در روزهایی از سال بنابر تغییرات دما یا دلایل دیگر کاهش پیدا میکند. در این صورت تور لحظه آخری هند به افرادی که بودجه کمتری برای سفر دارند، پیشنهاد میشود که بهترین زمان برای استفاده از تور لحظه آخری هند می باشد. در تور ارزان هند میتوانید از فستیوال های جالبی که در هند برگزار میشود دیدن نمائید. جشنواره هایی همچون گاوبازی، راه رفتن روی آتش به صورت قدم زنان و آرام و فستیوال موسیقی سان برن در گوا از جمله جشنواره های جالب و دیدنی در هند می باشد. در تور هند ارزان میتوانید خرید های خوبی را از مراکز خرید هند همچون مرکز خرید دیلی هت در دهلی نو، خیابان پاهار گنج در دهلی نو، مرکز خرید اوسانز در گوا، سیتی سنتر در بمبئی و مرکز خرید کرافت مارکت در بمبئی از جمله مراکز خرید مهم هند هستند که با مراجعه به آن ها، مطمئن باشید دست خالی باز نمی گردید. تور هند و تور هند با هواپیما توسط نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از تور هند لطفا به نت تورز مراجعه نماید.

تور هند
کشور های زیادی در جهان برای تماشا وجود دارند که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند ولی در میان آن ها مکانی وجود دارد که با بقیه کمی متفاوت است . هندوستان یکی از کشور های جنوبی ماست که به لحاظ ابی با هم مرز مشترک داریم . این کشور بدون شک یکی از زیباترین کشور های جهان می باشد . هندوستان در قسمت مرکزی قاره آسیا واقع شده است و یکی از کشور های پهناور جهان به شار می رود . به لحاظ وسعت هفتمین کشور جهان می باشد ولی به لحاظ جمعیت دومین کشور جهان می باشد که بعد از چین با جمعیت یک میلیارد و دویست میلیون نفر در مقام دوم قرار گرفته است . هر ساله میلیون ها نفر را از اقسا نقاط جهان به طرف خود می کشاند . اگر نقاط مختلف هند را تک تک مورد بررسی قرار دهیم ، فرهنگ و قبیله های مختلفی را مشاهده می کنیم . در این کشور حدود 2000 قبلیه و طایفه وجود دارد که هر کدام از ان ها دارای فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلفی هستند . حدود 200 نوع زبان در هند وجود دارد که این فرهنگ را به هم وصل می کند . اگر از شرق به غرب و از شمال به جنوب این کشور سفر کنیم اقلیم های متنوع آب و هوایی را مشاهده می کنیم که باعث به وجود آمدن تنوع پوشش گیاهی در این سرزمین می باشد .

هندوستان

پوشش گباهی منحصر به فرد و به تبع آن وجود حیات وحش گوناگون بر زیبایی های این سرزمین افزوده است . برای علاقه مندانی که به آثار طبیعی و مناظر و چشم انداز های طبیعی علاقه دارند بدون شک این کشور مکانی ایده آل محسوب شده چرا که در ان همه چیز وجود دارد . از کوه های مرتفع با دامنه های سرسبز خود گرفته تا سرزمین ها پست با اقلیم های متفاوت . بیشتر مردم این کشور به کشاورزی مشغول می باشند و بیشتر زمین های آن بستر رشد برنج می باشد . به دلیل آب وهوایی که هندوستان دارد مکان مناسبی برای رشد برنج می باشد ، بنابراین این کشور بزرگترین صادر کننده برنج به دنیا می باشد . از نظر پیشینه تاریخی ، امپراتوری های زیادی را نیز به خود دیده است . در چند دوره کشور ما با هند مسالعت کرده است . حتی در دوره هایی با هم به جنگ پرداخته اند . بنابراین از نظر آثار تاریخی ، بسیار غنی می باشد و برای علاقه مندان به آثار باستانی و تاریخی تا دلتان بخواهد دیدنی وجود دارد . تور هند همواره از تور هایی بوده است که علاقه مندان زیادی را به خود در سراسر جهان داشته و دارد . تور ارزان هند از آرزو های هر فردی می باشد . در بیشتر آژانس ها تور ارزان هند ارائه می شود که شما در این هنگام باید کمی دقت داشته باشید . شما در کنار قیمت باید به دیگر عواملی که در یک تور موثر می باشد نیز توجه داشته باشید از این عوامل می توان به کیفیتی که یک تور برگزار می گردد نیز باید توجه داشته باشید مانند امکانات رفاهی و خدماتی آسایشی نظیر هتل ، نوع هواپیما و … همگی در قیمت تور هند تاثیر دارند .

مسافرت به هند

سفر به هند از آرزو های قلبی هر شخصی می باشد . از دیر و باز تعامل های زیادی بین مردم ما و هند صورت گرفته است و امروزه این تعامل ها بسیار گشترده شده است و دوستی خوبی بین دو کشور به وجود آمده است . در زمان هایی ممکن است تور هند ارزان از طرف شرکت های مسافربری اعلام گردد که در این زمان بهترین فرصت برای شما که می خواهید از این کشور دیدن نمایید ، مهیا ی گردد . بدون شک این سفر از خاطره انگیز ترین سفر ها در زندگی هر شخصی می باشد . در این جا قصد داریم که کمی درباره جاذب هاو دیدنی های این کشور بحث نماییم . دیدنی های فراوانی برای تماشا در این کشور وجود دارد . به حتم شما نمی توانید در یک تور چند روزه از تمام دیدنی های آن بازدید کنید لذا لازم است بار دیگر بدان جا باز گردید . اما در یک تور شما می توانید مهم ترین جاذبه های ان را ببینید . یکی از این جاذبه ها و دیدنی ها ، ساحل کرالا می باشد . این ساحل زیبا در به موازات ساحل عرب در ایالت کرالا کشیده شده است . شما در این ساحل می توانید با قایق های سنتی و برنجی از پیش آماده شده خود را به دریا بزنید و از زیبایی های محیط و چشم انداز های اطراف ان لذت ببرید . در انجا می توانید گونه های بسیار زیبای از غورباغه ها ، خرچنگه ها و  ابزیان را مشاده نمایید . یکی دیگر از جاذبه های دیدنی این سرزمین کاخ دریاچه می باشد که در کنار دریاچه پیچولا ساخته شده اس . زمان ساخت ان به قرن هیجدهم باز می گردد . این قصر تابستانی دارای هتل ها و استراحتگاه های تاج می باشد . فا بازی جیمز باند در این منطقه شهرت این منطقه چند برابر شد .

گردشگری در هند

این منطقه در تابستان پر از گردشگر خواهد شد چرا که از هوای بسیار مطولب در این هنگام برخودار می گردد .  حالت جزیره آن زیبایی این منطقه را چند برابر می کند . در تور هند حتما به آن سر بزنید . تور ارزان هند همیشه از آرزو های هر شخصی بوده است . به دلیل نزدیکی ان معمولا قیمت تما شده بسیار کم تر از تور های دیگر خواهد بود و این دست شما را برای تماشای این سرزمین باز می گرداند . چند سالی است که هند بروی جاذبه های خود به جد در حال کار کردن می باشد . اگر او بتواند تمام جاذب ها و مناطق دیدنیش را به مردم جهان بشناساند و در این راه تبلیغات خوبی انجام دهد می تواند آینده درخشانی برای صنعت گردشگری خود انتظار داشته باشد . چرا که این سرزمین دارای زیبای های فراوانی دارد و برای توریستان همواره جالب و منحصر به فرد می باشد و هیچگاه مکان تکراری برای ان ها در بر نخواهد داشت . امروزه فلسفه گردشگری خود به موارد زیادی تقسیم می شود ولی ان چیزی که برای توریست ها و گردشگران از همه چیز جال تر می باشد آثار طبیهی و چشم انداز هایی است که انسان در به وجود اوردن ان ها دخالت نداشته باشد ، به این تقسیم بندی اکوتوریسم یا گردشگری طبیعی می گویند ، کشور هند از این عنوان بسیار غنی تر از سایر کشور ها می باشد . دامنه ها و مناطقی در این سرزمین وجود دارند که هنوز دست نخورده می باشند و برای توریست ها مکانی ایده ال و شگفت انیز خواهد بود . با توجه به این عوامل روز به روز در این سرزمین آمار گردشگر افزایش می یابد . با توجه به قیمت های ارزان در این کشور معمولا تور ارزان هند منتج می شود و ای ن دست افراد را باز می گرداند که با اشتیاق بیشتری در آن شرکت کنند . در ساحل گوا یک ساحل زیبا و توسعه یافته وجود دارد که با نام آن پالولم شهرت یافته است . این منطقه مکانی منحصر به فرد برای توریستان تلقی می شود . این منطقه یک خلیج طبیعی احاطه شده می باشد که به وسیله پرتگاه هایی بلند با یک دریایی آرام با دامنه های کم شیب در بر گرفته شده است .

تور بزرگ هند

این منطقه شب و روز ندارد و برای کسانی که می گویند نمی تواند در یک ساحل هتل خوب و رستوران بی نظیر ساخت ، توصیه می گردد تا ببینند همچین چیزی قابل ساخت می باشد چرا که همه چیز در آن جا فراهم شده است . شب های ان رویایی خواهد بود . توصیه می شود که در فصل تابستان به این منططقه بروید چرا که ممکن است در دیگر فصول هوا کمی نامساعد گردد . شما می توانید لذت یک تور واقعی را در این سرزمین تجربه نمایید . اگر الان به یک آژانس مسافربرس سر بزنید تور های زیادی به شما پیشنهاد می شود ولی هیچکدام از آن ها به اندازه تور هند هیجان انگیز نمی باشد . جالب ایت بدانید تور ارزان هند خیلی راحت ارائه نمی شود بنابراین اگر چنی نفرصتی برایتان ایجاد شد به هیچ وجه ان را از دست ندهید . سعی کنید که با خودتان یک دوربین عکاسی ببرید تا از اتفاقات و رویداد هایی که بریتان رخ می دهد عکس بگیرید ، بعد ها این عکس ها تبدیل به آلبومی از خاطرات گذشته خواهد شد و یاد روز های خوب و شیرینی را که در این کشور سپری نموده اید برایتان زنده خواهد کرد . شما با دیدن ان ها اتافاقتی را که برایتان رخ داده بود را بار دیگر مرور خواهید نمود . از دیگر جاذب های این کشور پارک ملی کانها می باشد . این پارک یکی از منحصر به فرد تریو و زیبارتین پار که های باغ وحش در اسیا می باشد که در آن شما می توانید گونه های مختلفی از ببر های جهان را مشاهده نمایید . این پارک پوشیده ازدرختان تنومند و سرسبز و بامبو که جلوه خاصی را به این محوطه بخشیده اند ، می باشد . برای بچه ها و کودکان این مکان رویایی خواهد بود . در ان جا موظبشان باشید چرا که هر لحظه ممکن است اتفاقا ناگواری رخ دهد ، البته تدابیر امنیتی در ان جا رعایت شده است و ای برای حفظ احتیاط می باشد .  از دیگر جاذبه های این کشور غار های آجانتا می باشد . این غار ها سنگ ها و صخره های برش خرده ار دو قرن قبل از میلاد می باشد . این غار ها از سال 650 پسس لزمیلاد تا سال 1819 متروکه باقی مانده است . بعد از ان با چیرگی حزب شکارچی ها بر این منطقه این غاره قرنطینه شد و باعث گردید که آثار آن به خوبی حفظ شوند .برای ورود به این غار زیبا باید از شهر اورنگ آباد گذر کرد چرا که دروازه آن از این شهر می باشد همچنین از این شهر به غار الورا راه وجود دارد . نقاش هاییس که در این غار به تصویر کشیده است به خوبی تصویری از میادین جنگی و کشتی های قایقرانی و جنگل ها ، خیابان های شهر و کوه های پوشیده از برف را به تصویر کشیده است . در این غار برای کسانی که به آثار تاریخی علاقه دارند تا دلشان بخواهد دیدنی وجود دارد . برای فهمیدن آن ها باید از افرادی که در آن جا وجود دارند ، سوال نمود . البته می توانی از راهنمای گروه خود در ارتباط با این آثار هر سوالی که به ذهنتان خظور می کند را بپرسید . تور ها این گونه خصوصیات را دارند که می توانند اطلاعات شما را درباره یک موضوع افزایش دهند . امروزه تور ارزان هند در بیشتر کشور ها به منظور حمایت بیشتر و جلب توریستان به سمت خود ، ارائه می شود . بدون شک این سفر از هیجان انگیز ترین سفر ها در زندگیتان خواهد بود . یکی دیگر از بی نظیر ترین جاذبه های کشور هند تاج محل می باشد . به احتمال قریب زیاد بار ها عکس آن را در فیلم ها دیده اید . این اثر امروزه یکی از شاهکار های معماری در جهان محسوب می شود . با این حال که امروزه علم مهندسی بسیار پیشرفت نموده است ولی باز هم مهندسان در طراحی این اثر وامانده اند . تاج محل مقبره ای است در آگرا که از جنس مرمر سفید ساخته شده است . این ینا در قرن هفدهم میلادی به دستور مغول شاه جهان به یادبود از همسر خود ساخته است . نام این اثر اشک بر گونه ابدیت می باشد . علاوه بر این ، تاج محل دارای باغات زیبا ، چندین ساختمان دیگرر و استخر های منعکس کننده می باشد که شکوه و عظمت این اثر را چند برابر می کند . معماری ان سبک های مختلفی دارد و حتی بعضی ها می گویند که معماری ایرانی پایه و اساس ان را تشکیل داده است . در تور هند حتما از ان دیدن نمایید .

زیبایی هند

اگر کمی با دقت به کشور های آسایی بنگریم ، در لابه لای ان کشوری را می بنیم که از نظر فرهنگ و قومیت حدودا می تواند گفت که نا محدود می باشد . هدوستان یکی از سرزمین های پهناور و وسیع جهان می باشد که از لحاظ بزرگی هفتمیم کشور وسیع جهان است . به لحاظ جمعیت این کشور بعد از چین در مقام دوم ایستاده است و بیش از یک میلیارد نفر جمعیت را به خود اختصتص داده است . از کوه های هیکالیا گرفته تا منطقه گرمسیری کرالا این سرزمین کشیده شده است و اگر شما از شمال به جنوبو از شرق به غرب ان بروید فرهنگ ها و زبان های مختلفی را مشاهده می کنید . حدود 200 زیبان در این سرزمین وجود د ارد که میان 2000 قومیتو قبایل آن تقصیم شده است . به احتمل زیاد می دانید که این سرزمین قسمت هایی از آن بر روی خط استوا واقع شده است و از باران های گرمسیری استوایی بهره می گیرد ، این باعث حاصلخیزی هند شده و اگر به آن از ارتفاع بالا بنگریم آن را سرسبز و پوشیده از درختان تنومند می بینیم . به دلیل وسعت زیادی آن گونه های گیاهی که در ان رشد می کنند بسیار وسیع و متنوع بوده و شاید نتوان در یک موضوع به آن پرداخت این درباره حیات وحش ان نی صدق می کند . بیشتر پستانداران بزرگی را که شما تا به حال از نزدیک ندیده اید در این کشور وجود دارند . همانطور که دیدیم اکوسیسیتم هند بسیار منحصر به فرد بوده و برای بعضی از کار هایی که به این عامل نیاز دارند ، بسیار مطلوب می باشد . یکی از صنعت هایی که امروزه کشور ها بر روی ان تاکید ویژه میکنند ، صنعت گردشگری می باشد . این صنعت به گونه ای رشد داشته است که امروزه یکی از راه های درآمد زایی برای کشور ها تلقی می گردد . هند نیز در این میان چیزی کم نگذاشته است و تا توانسته است بر روی جاذبه های خود کار کرده است ، بنابراین امروزه در بیشتر کشور های جهان تور هند برگزار می گردد . قیمت تور هند بسته به کشور که در آن هستید و خدماتی که به شما ارئه داده می شود می تواند متغیر باشد ولی آن چیی که مهم است دیدن زیبایی هایاین سرزمین می باشد که نباید چیزی از آن فراموش شود . اگر کسی واقعا قصد دارد این سرزمین را مشاهده کند و از نقطه به نقطه دیدنی هایش بازدید کند به سال ها سفر در این سرزمین نیاز دارد ، چرا که شما هر منطقه ای که بروید رای خود عالمی از زیبایی دارد و شاید نتوان در یک تور به آن بسنده نمود .

 

 

 

 

منبع : https://net-tours.net

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *