خانه / اخبار تکنولوژی / خبر تازه تکنولوژی: آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی ای ۵ (Galaxy A5) ارایه خواهد شد

خبر تازه تکنولوژی: آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی ای ۵ (Galaxy A5) ارایه خواهد شد

گلکسی ای ۵ سامسونگ با اندروید ۴.۴.۴ در حال در پایان سال ۲۰۱۴ به بازار ارایه شد که اندروید ۵ در حال ارایه برای دستگاه های مختلف بود. هرچند رابط کاربری آن شبیه به رابط کاربری سامسونگ برای اندروید ۵ بود اما نسخه سیستم عامل یک پله کمتر بود. برخی از کاربران از این موضوع ناخشنود بودند اما حالا خبر خوشحال کننده ای برای آنها داریم، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

خانواده گلکسی ای اولیه هم اکنون به روزرسانی اندروید ۶ را دریافت کرده اند و این به معنی دو نسل به روزرسانی اساسی است. شرکت های اندرویدی معمولا بیش از این هم پشتیبانی نرم افزاری ارایه نمی کند اما به نظر می رسد که سامسونگ می خواهد برای خانواده گلکسی ای این رسم را تغییر داده و سومین به روزرسانی اساسی را برای خانواده میان رده خود ارایه نماید.

یکی از اپراتورهای بزرگ استرالیا به نام optua تایید کرده است که گلکسی ای ۵ به اندروید ۷ یا همان اندروید نوگت به روزرسانی خواهد شد. اگر درباره زمان تحقق این وعده بپرسید باید بگوییم ماه آتی میلادی یعنی نهایتا جایی اواسط بهمن ماه برای ارایه به روزرسانی یاد شده تخمین زده می شود. هنوز خبری درباره تایید دیگر اپراتورهای موبایل منتشر نشده است اما به نظر می رسد اگر این خبر صحت داشته باشد، در از انتظار نیست چه تا پایان سال ۹۵ همه دستگاه های خانواده گلکسی ای به اندروید ۷ به روز شوند، البته گلکسی ای ۳ به دلیل حافظه رم کمتر هنوز مشخص نیست.

به توجه به اینکه در بازه یاد شده احتمال ارایه گلکسی ای ۲۰۱۷ که اولین بار آن را در ترنجی دیدید، هست می توان حدس زد که سامسونگ برای جبران کمبود فروش و سود غیبت گلکسی نوت ۷، تصمیم به ارایه قوی تر گلکسی ای ۲۰۱۷ داشته باشد و به روزرسانی دو نسل قبل نیز در همین جهت باشد، البته این حدس ما است. نظر شما چیست؟

Phonearena

یوبایت ارائه دهنده آخرین اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات. شما مخاطب گرامی می توانید کلیه خبرهای حوززه فناوری اطلاعات را روزانه از سایت یوبایت مطالعه نمایید. این اخبار از خبرگزاریهای معتبر جمع آوری شده و بصورت روزانه در سایت قرار می گیرد. برای مطالعه اخبار فناوری اطلاعات دیگر به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و یا از منوها استفاده نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *