خانه / اخبار تکنولوژی / خبر تازه تکنولوژی: بیشترین تعداد دانلود غیرمجاز فیلم تعلق می‌گیرد به…!

خبر تازه تکنولوژی: بیشترین تعداد دانلود غیرمجاز فیلم تعلق می‌گیرد به…!

فیلم «ددپول» ساخته تیم میلر در سال ۲۰۱۶ بیشترین تعداد دانلود غیرمجاز و قاچاقی را داشته است.

براساس گزارش سایت تورنت فریک، فیلم «ددپول» به موفقیت ۷۸۳ میلیون دلاری در گیشه سینما دست یافته است و پس از این فیلم، فیلم‌های «کاپیتان آمریکا؛ جنگ داخلی» ساخته برادران روسو، «بتمن در برابر سوپرمن؛ طلوع عدالت» ساخته زک اسنایدر، «جنگ ستارگان؛ نیرو برمی‌خیزد» ساخته جی. جی. آبرامز و «مردان ایکس؛ آپوکالیپس» ساخته برایان سینگر قرار گرفته‌اند.

تورنت فریک می‌نویسد: در حالی که قاچاق کنندگان فیلم تفاوت میان فیلم باارزش و بی‌ارزش را زیاد نمی‌دانند اما ارتباط معناداری بین میزان فروش فیلم‌ها در گیشه سینما و به شکل قاچاق و غیرمجاز دیده می‌شود.

این سایت در ادامه فهرستی از ۱۰ فیلم‌ که بیشترین تعداد کپی و دانلود غیرمجاز را داشته‌‌اند براساس اطلاعات به دست آمده از پروتکل اشتراک فایل بیت تورنت به شرح زیر اعلام کرد:

ددپول

بتمن در برابر سوپرمن؛ طلوع عدالت

کاپیتان آمریکا؛ جنگ داخلی

جنگ ستارگان؛ نیرو برمی‌خیزد

مردان ایکس؛ آپوکالیپس

وارکرفت

روز استقلال: بازخیز

جوخه انتحار

در جست‌وجوی دوری

بازگشته (از گور برخاسته)

nextpowerup

یوبایت ارائه دهنده آخرین اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات. شما مخاطب گرامی می توانید کلیه خبرهای حوززه فناوری اطلاعات را روزانه از سایت یوبایت مطالعه نمایید. این اخبار از خبرگزاریهای معتبر جمع آوری شده و بصورت روزانه در سایت قرار می گیرد. برای مطالعه اخبار فناوری اطلاعات دیگر به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و یا از منوها استفاده نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *