خانه / اخبار تکنولوژی / خبر تازه تکنولوژی: سه تلفن هوشمند اچ تی سی در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

خبر تازه تکنولوژی: سه تلفن هوشمند اچ تی سی در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

شرکت اچ‌تی‌سی تاکنون گوشی‌هوشمند قابل توجه و بزرگی عرضه نکرده اما HTC 10 تاحدودی محصولی بزرگ ارائه داده است. اما شرکت تایوانی در تلاش است تا گوشی‌های‌هوشمند رده‌بالای بیشتری در سال ۲۰۱۷ ارائه دهد که براساس گزارش‌های جدید چند مدل آن سه ماهه نخست عرضه می‌شود. برای مشاهده ادامه مطلب با وب‌سایت ترنجی همراه باشید.

براساس گزارش جدیدی که از تایوان منتشر شده، سه مدل تلف‌ هوشمند اچ‌تی‌سی در نیمه نخست از راه می‌رسند. اخیرا بود که این شرکت دعوت‌نامه رویداد ۱۲ ژانویه را ارسال کرده و روی دعوت‌نامه جمله For U را نوشته که اطلاعات بیشتری نمی‌توان از آن کسب کرد.

البته ممکن است در ۱۲ ژانویه هدست جدید Vive معرفی شود. براساس گزارش‌های قبلی، پرچمدار بعدی اچ‌تی‌سی در ایالات‌متحده عرضه نمی‌شود زیرا منابع موردنیاز کافی برای عرضه پرچمداران خود در این منطقه نداشته و از این رو با مشکلی رو به رو است.

این گزارش می‌گوید یکی از مدل‌ها پرچمدار و دو مدل دیگر میان‌رده هستند. به هر حال مشخص نیست سه مدل در چه نمایشگاهی رونمایی می‌شوند و برای عکس اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

ubergizmo

 

یوبایت ارائه دهنده آخرین اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات. شما مخاطب گرامی می توانید کلیه خبرهای حوززه فناوری اطلاعات را روزانه از سایت یوبایت مطالعه نمایید. این اخبار از خبرگزاریهای معتبر جمع آوری شده و بصورت روزانه در سایت قرار می گیرد. برای مطالعه اخبار فناوری اطلاعات دیگر به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و یا از منوها استفاده نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *