خانه / اخبار تکنولوژی / خبر تازه تکنولوژی: پایان پشتیبانی تلگرام از نسخه‌های قدیمی اندروید

خبر تازه تکنولوژی: پایان پشتیبانی تلگرام از نسخه‌های قدیمی اندروید

پس از آن که واتس‌اپ ارتباط خود را با نسخه‌های قدیمی سیستم‌ عامل‌های موبایل قطع کرد، دیگر نرم‌افزار پیام‌رسانی یعنی تلگرام نیز اعلام کرد که دیگر از اندروید ۲٫۲ و ۲٫۳ و اندروید  ۳٫۰ پشتیبانی نخواهد کرد.

تلگرام اعلام کرده است که حداقل سیستم عامل مورد نیاز اندرویدی کاربران برای بهره گرفتن از تازه‌ترین نسخه این اپلیکیشن عبارت از اندروید ۴٫۰ Ice Cream Sandwich است.

تصمیم توسعه‌ دهندگان برای کنار گذاشتن سیستم‌های قدیمی اندروید با هدف اجرا و پیاده‌سازی قابلیت‌های جدید بدون درگیر و محدود شدن برای سازگاری با پلتفرم اندروید است.

با این حال، کاربرانی که نسخه قدیمی اندروید روی گوشی آنها وجود دارد، می‌توانند از نسخه وب تلگرام استفاده کنند به شرط آن که مرورگرهای آنها نیز قابلیت پشتیبانی از این نرم‌‌افزار را داشته باشد.

در حال حاضر، دستگاه‌هایی که با نسخه‌های ۲٫۲ تا ۳٫۰ اندروید کار می‌کنند نزدیک به ۱٫۴ درصد از کل میزان استفاده کنندگان را تشکیل می‌دهند که معادل ۱۹٫۶ میلیون دستگاه در جهان است.

phonearena

یوبایت ارائه دهنده آخرین اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات. شما مخاطب گرامی می توانید کلیه خبرهای حوززه فناوری اطلاعات را روزانه از سایت یوبایت مطالعه نمایید. این اخبار از خبرگزاریهای معتبر جمع آوری شده و بصورت روزانه در سایت قرار می گیرد. برای مطالعه اخبار فناوری اطلاعات دیگر به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و یا از منوها استفاده نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *