خانه / خبرهای خارجی / خیر در حال حاضر از حوض باعث سی USB برای دفتر هواپیماهای بدون سرنشین که عشق بنادر

خیر در حال حاضر از حوض باعث سی USB برای دفتر هواپیماهای بدون سرنشین که عشق بنادر

اسکله بالاخره شانس خود را برای درخشش پس از اپل nixed تمام بنادر در آن جوانب مدلهای Macbook جدید و در عوض برای تنها صاعقه زده می شود. ناگهان، ما عشق ما پورت. پورت های ما را ندارد! خوشبختانه برای ما، چرخ سرمایه داری تبدیل به نیازهای بندر ما آغاز شده. OWC را صاعقه 3 حوض وجود دارد به عنوان مثال، و چیزی خط اسکله در ایندی گوگو نام. در حال حاضر، خیر، گرفتن بیش از حد، به بازی با خود 3 صاعقه و USB-C که آن امروز معرفی اسکله. این اسکله برای کارگر دفتر مدرن و روز مثل تمام محصولات Lenovo ThinkPad طراحی شده اند.

ThinkPad رعد 3 حوض شامل دو پورت displayport قرار, HDMI, VGA, پورت های USB 3.0 پنج — که یکی از همیشه شده است — گیگابیت اترنت جک هدفون و پورت رعد 3 بیش از USB ج. تا سه صفحه نمایش پشتیبانی می کند و هزینه های $279.99.

 خیر

در همین حال، حوض ThinkPad ج USB دو خروجی displayport قرار, VGA سه USB 3.0 پورت دو USB 2.0 پورت یک پورت USB نوع C اترنت گیگابیت و جک هدفون است. می تواند به دو گزینه برای نمایش قدرت و 199.99 دلار هزینه دارد. هر دو اسکله با منابع تغذیه جداگانه قدرت لپ تاپ می آیند.

 گوش دادن خیر

، برخی از گزینه های برای اسکله تو. همه امیدواریم که از دست داده است. فقط به یاد داشته باشید: پورت آیند و می روند اما اسکله ثابت باقی می ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *