خانه / خبرهای خارجی / شما می توانید کنترل سامسونگ آخرین ربات جاروبرقی الکسا

شما می توانید کنترل سامسونگ آخرین ربات جاروبرقی الکسا

استفاده از سامسونگ ربات جاروبرقی در حالی که در حال حاضر ساخت شده است و در حالی که آنها را کاملا به میزان محبوبیت بدست، به عنوان خط Roomba iRobot است به نظر می رسد که مردم به اندازه کافی خرید آنها را برای سامسونگ به ساخت آنها را نگه دارید.

با که در ذهن ما آخرین مدل جاروبرقی Powerbot Powerbot VR7000 که سامسونگ این هفته جلوتر از CES یدلایمخیرات 2017 اعلام کرده است. خلاء جدید کمتر از 4 اینچ بلند است — سامسونگ ادعا می کند آن است که 28 درصد نازک تر از نسخه های قبلی — و ارائه می دهد تا 20 وات قدرت مکش (جارو واقعی محک، ظاهرا) در مدل های قدرتمند.

اما شاید بزرگترین علاوه بر این از Powerbot VR7000 پشتیبانی از آمازون اکو است. این اجازه خواهد داد که شما را به خود جارو برقی با کنترل صوتی سامسونگ خلاء دادن یکی از ویژگی های خط Roomba ندارد. برخی از ویژگی های نرم افزار جدید است که اجازه می دهد تا Powerbot VR7000 به هوشمندتری نقشه از اتاق و بهینه سازی تمیز کردن آن بسته به نوع طبقه وجود دارد. اما اگر شما در حال گرفتن Powerbot VR7000، بنابراین شما بطور شفاهی می تواند فرمان شما عزیز دردانه رباتیک خلاء برای تمیز کردن طبقه خود را واقعا، احتمالا.

سامسونگ به هر قیمت گذاری و یا انتشار اطلاعات در Powerbot VR7000 دادن نیست اما آن قصد نمایش آن را در CES, پس از آن ممکن است ما اطلاعات بیشتر هفته آینده دریافت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *