خانه / خبرهای خارجی / صنعت مخابرات در حال حاضر جشن مغلوب ساختن پیشی جستن در کسب و کار پسند FCC انتخاب

صنعت مخابرات در حال حاضر جشن مغلوب ساختن پیشی جستن در کسب و کار پسند FCC انتخاب

گروه صنعت در حال حاضر جشن انتصاب Ajit Pai به عنوان رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال. Comcast Verizon و گروه AT&T منشور و بسیاری از شبکه های تلویزیون بزرگ کردن اظهارات سایت انتخاب رئیس جمهور تهمت و سیاست های او زیست کسب و کار، از جمله به بی طرفی شبکه و نفع بزرگ ادغام مخالف قرار داده است.

Comcast Pai انتصاب”فوق العاده” نامیده می شود و مورد “تلاش خستگی ناپذیر خود را” به “سرمایه گذاری و نوآوری،” در حالی که ورایزون Pai نام “متفکر انتقادی” بود که حمایت “هوشمند، جلو، به دنبال سیاست های در فضای ارتباطات.” منشور تکرار حمایت خود را با معاونت اجرایی Bohigian کاترین گفت که Pai است عقل”مشتاق” و “مقدار مناسب از مقررات” مورد نیاز برای خار رشد کسب و کار می داند.

USTelecom گروه مدافع نمایندگی Verizon و AT&T، از میان چند دوجین دیگر مخابراتی، گفت Pai “انتخاب استثنایی” بود و به طور خاص نام از تمایل خود را “پاک… موانع قانونی” که گفته مانع گسترش پهنای باند.

NCTA گروه اینترنت و پرداخت دهندگان تلویزیون از جمله منشور دیزنی و فاکس، نمایندگی بود استقبال از Pai نیز هست. در بیانیه رئیس گروه مایکل پاول — خود خواه FCC رئیس سابق — گفت که Pai رویکرد “عقل سلیم” است که “سرمایه گذاری، نوآوری و رقابت” تشویق

مدیر عامل با حداکثر سرعت دویدن Marcelo Claure بود نیز حدود به Pai را تبریک می گویم. و در نهایت، T-Mobile مدیر عامل جان Legere به اندازه کافی به چهار نقطه علامت تعجب استفاده کنید وقتی ازمرگ Pai در قرار ملاقات خود را هیجان زده بود:

برخی از این اظهارات صریح تر از دیگران است، اما آن را بسیار خواندن بین خطوط را که…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *