خانه / اخبار تکنولوژی / فلسفه فال تاروت

فلسفه فال تاروت

گرفتن فال تاروت | انواع فال تاروت | فال تاروت آنلاین

تاروت به مجموع های از کارتهای بازی گفته می شود که از نیمه قرن پانزدهم میلادی در اروپا و کشورهایی نظیر فرانسه و ایتالیا برای بازی گروهی مورد استفاده قرار می گرفته است. از اوخر قرن هجدهم میلادی تا کنون پیروان این کارت و کسانی که دانشهای مخفی و راز آلود را کاوش می کنند از تاروت بعنوان وسیله ای برای پیشگویی و سخن گفتن از آینده قلمداد می کنند. در مجموع کارت تاروت در اروپا بیشتر به منظور بازی و در نقاطی که به عنوان بازی استفاده نمی شود، جهت فالگیری و بعنوان فال تاروت استفاده می شود. برخی تاریخچه این کارتها را مربوط به مصر باستان می دانند.
کارت تاروت از مجموعه ۴ نوع خال که هر کدام شامل ۱۰ برگ عددی و چهار کارت دارای تصویر چهره بعلاوه ۲۱ خال حکم متمایز و کارت تکی به نام دلقک تشکیل می شود. هر کارت فال تاروت کبیر دارای تصویر و عنوانی خاص خود است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. باور بر این است که پیشگویی با این کارتها برای فرد مورد نظر دیدگاهی از آینده و یا وضعیت کنونی وی در اختیارش قرار می دهد.

جهت گرفتن فال ابتدا نیت نموده و سپس بر روی گرفتن فال کلیک نمایید

 

  • دیدن نتیجه

 

کارت های تاروت معمولا در کشور های ایتالیا و فرانسه برای بازی مورد استفاده قرار میگیرند.اما در برخی کشور فقط و فقط نگاه فال روی این کارت ها دارند و فقط با آن ها فال تاروت میگیرند.اما اصولا فال تاروت و کارت های تاروت به چه شکل هستند و چه ترکیبی دارند؟کارت های تاروت شمال ۴ عدد خال است که هر کدام شامل ۱۰ عدد،به اضافه ۴ کارت دارای تصویر.همچنین اضافه بر این ها تاروت ۲۱۱ خال حکم دارد و کارتی به نام دلقک هم در این کارت ها وجود دارد.

 

فال تاروت کبیر

فال تاروت

 

ریشه ی واژه تاروت را باید در کشور ایتالیا جستجو کرد تا منشا فال تاروت را پیدا کنیم.در برخی کتب آمده است که ریشه تاروت کلمه ی (تاروچی) است که در زبان ایتالیایی معنی خاصی ندارد.تاروت و فال تاروت در اوایل قرن پانزهم پدید آمد که شامل خال هایی به نام شمشیر،ترکه،سکه و جام میباشد.شاید بتوان گفت هنوز هم در برخی کشور های اروپایی از کارت های تاروت و فال تاروت استفاده زیادی میکنند.در برخی کشور ها این اعتقاد وجود دارد که کارت های تاروت جادو شده هستند و توسط شیطان به وجود آمده است.اما واقعیت این است که هدف از ساخت این کارت ها فقط بازی بوده است و فال تاروت در زمان ساخت این کارت ها به هیچ وجه مورد توجه نبوده است.

 

فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر

 

ربشه ی فال تاروت و فالگیری با این کارت ها از زمانی آغاز شد که ایتالیایی ها متوجه معنی و مفهوم خاص اشکال روی کارت ها و عبارت های روی آن شدند.آن ها معتقد بودند انتخاب تصادفی یکی از کارت های تاروت ممکن است اتفاقی در زمان آینده را پیشگویی کند و یا حتی بتواند وضعیت حال افراد را نیز بازگو کند.رفته رفته این طرز تفکر در اروپا رواج پیدا کرد و تا جایی پیش رفت که کتاب های زیادی در مورد فال تاروت نوشته شد.جالب اینجاست بدانید که کارت های تاروت متفاوتی وجود دارند که اشکالشان کاملا با یکدیگر فرق دارند و فال تاروت آنها نیز مسلما با یکدیگر متفاوت است.هر کدام از این کارت ها متناسب با فرهنگ هر منطقه به سلیقه خود ساخته شده اند.

حال به بررسی چگونگی گرفتن فال تاروت میپردازیم.ابتدا کارت های تاروت را خوب بر میزنیم.کاملا باید کارت ها مخلوط شوند.سپس باید به کسی که برایش فال میگیریم بگوییم با دست غیر تخصصی خود یک بر بزند.بعد از این کار شخص باید چشمان خود را ببندد و در ذهنش نیتی صاف و شفاف داشته باشد و کاملا بداند که از گرفتن فال تاروت چه میخواهد.سپس با دست غیر تخصصی روی کارت ها بکشد و کارتی که احساس خوبی به آن دارد را انتخاب کند.اگر دیدید در حین انجام این کار یکی از کارت ها بیرون پرید به آن اعتماد کنید.

 

 

منبع : فال تاروت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *