خانه / خبرهای خارجی / فورد جدید مستقل فیوژن می رسد طبیعی freakishly

فورد جدید مستقل فیوژن می رسد طبیعی freakishly

فورد کاری ادامه داده اند از آن نسل دوم هیبرید تلفیقی بدون راننده فقط یک هفته قبل از شرکت در برنامه ریزی شده به ماشین نشان می دهد در نمایش مصرف کنندگان الکترونیک در لاس وگاس کشیده است. قابل توجه ترین تفاوت با نسل جدید لوازم آرایشی و بهداشتی است — فورد ditched مجموعه سبک اندام لوله سنسور روی سقف نفع نگاه ساده تر. فورد اولین اتومبیل مستقل قابل انکار بیگانه بود اما از زاویه بیشتر نسخه جدید به راحتی برای ماشین فقط یک اشتباه می تواند.

علاوه بر ماشین جدید فورد نیز آن را سه برابر آن ناوگان بدون راننده خودروی سواری همجوشی به اتومبیل حدود 90 سال آینده طرح می گوید. این شرکت در حال حاضر تست آن ماشین اصلی مستقل در کالیفرنیا و آریزونا و میشیگان و برنامه ای برای این آزمون را به اروپا گسترش — شروع با انگلستان و آلمان.

فورد می گوید که پیشرفت آن به پروژه است که سه سال پیش آغاز شده، ساخته شده است در مسیر به آمار هدف این شرکت ایجاد یک ماشین به طور کامل مستقل است که می تواند توسط خدمات اشتراک گذاری سوار یا سوار نقطه 2021 استفاده باید آن نگه دارید.

(function() {var l = function() {جدید پیم. پدر و مادر (‘theverge-فورد-fusion__graphic’، ‘ https://apps.voxmedia.com/at/theverge-ford-fusion/’); }; if(typeof(pym) = “تعریف نشده”) {var h = document.getElementsByTagName(‘head’) [0]، s = document.createElement(‘script’); s.type = “متن/جاوا اسکریپت”؛ s.src = ‘https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/pym/0.4.5/pym.js’؛ s.onload = l; h.appendChild(s);} دیگری {l();}}) ();

کریس ابجو، مهندس ارشد برنامه مستقل خودرو فورد، جزئیات فنی پشت ماشین کنترل رایانه جدید در پست در متوسط. ابجو می گوید تیم خود را به روز رسانی سخت افزار و نرم افزار در فیوژن تاكسى جدید اجازه می دهد این نسخه ماشین دو تا زمین فوتبال از راه دور در هر جهت “دیدن”. فورد نسل دوم خودرو مستقل نیز یک ترابایت اطلاعات را تولید می کند…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *