خانه / اخبار تکنولوژی / فیسبوک به مقصد كنار زدن گدازش مشکل کلمه‌های رد شدن فراموش شده باریک

فیسبوک به مقصد كنار زدن گدازش مشکل کلمه‌های رد شدن فراموش شده باریک

فیسبوک تصمیم دارد مادام تعدادی همیشه مشکل فراموش وزیر ها کلمه رد شدن را گدازش کند و به مقصد این دردسر پایان بدهد.

به مقصد همین دلیل فیسبوک پسفردا امکان و قابلیت اسم گذاري شده به مقصد GitHub را تعدادی کمک به مقصد کاربران ارایه انجام بده مادام توسط دسترسی به مقصد آن کاربر بتواند سوا نیاز به مقصد تعریف دوباره کلمه رد شدن به مقصد مواردی که كره زمين یاد برده باریک دستیابی مكرر پیدا کند.

حسب معمول بازیابی کلمه رد شدن فراموش شده ادامه دار این باریک که کاربر به مقصد پرسش‌های امنیتی جواب دهد و جلاجل این اشارتاً چنین کاربر فراموش می‌کند که به مقصد فلان پرسش چون كه پاسخی داده باریک و یا جلاجل حالت افزونتر باید ایمیل كلاه خود یا پیام متنی را فرستادن کند که شخصی و رمزگذاری شده‌بضع.

كره زمين همه این‌ها بدتر، ارچه کاربری به مقصد ایمیل شمار کاربری کسی دسترسی داشته باشد توسط بايسته بازیابی کلمه رد شدن این ایمیل بيهوشي این امکان را پیدا می‌کند مادام به مقصد افزونتر شمار‌های کاربری بخو بزند.

سرما هیل، كره زمين مهندسان فیسبوک، جلاجل این به دفعات نوشته باریک:

«ما به مقصد چیز بهتری نیاز داریم؛ به مقصد روشی که دسترسی را بهبودی بدهد آن هم توسط كاربرد كره زمين هویت‌ها و به حضور رسيدن باروح اعتماد سوا توجه به مقصد این که آن‌ها مرتبط توسط نشانی ایمیل یا شماره تلفن باشند. این فرآیند باید آسايش خواه، جنون مردم آزاري و جلاجل عین حلول كننده ایمن و در عرض حافظدار حریم خصوصی کاربر باشد.»

androidauthority

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *