خانه / خبرهای خارجی / فیس بوک را بررسی ایمنی در بانکوک دروغ با اخبار جعلی

فیس بوک را بررسی ایمنی در بانکوک دروغ با اخبار جعلی

باعث فیس بوک توسط الگوریتم خود آیا می کردم. امروزه شبکه های اجتماعی دروغ فعال ویژگی بررسی ایمنی آن به پس از سیل اخبار جعلی پیشنهاد کرد که انفجار در بانکوک، تایلند وجود دارد.

کاربران در کشور هشدار به علامت گذاری خود را ایمن، اما دیدم کمی اطلاعات بیشتر در مورد زمانی که و یا که در آن رخ داده در بانکوک “انفجار” دیدم. بررسی ایمنی در آمد در حدود 9 ساعت محلی و یک ساعت بعد غیرفعال شده است. خبری که “گزارش انفجار” مرتبط به داستان در اینفورمر بانکوک است که در سال 2015 روسای Erawan ايران منتشر شد.

فیس بوک اعلام کرد در نوامبر است که قابلیت بررسی ایمنی آن توسط الگوریتم است که به نظر می رسد در روند اخبار و پست های کاربران در آن منطقه موجب خواهد شد. در آن زمان من به پیتر گايد مهندس فیس بوک است که در بررسی ایمنی ایجاد امکان مثبت کاذب سخن گفت. گايد مطمئن باشید که با استفاده از الگوریتم نرم افزار شرکت شخص ثالث به واقعیت بررسی اخبار قبل از روشن کردن بررسی ایمنی.

این است که اولین بار اتمام ایمنی اشتباه در; خاموش نیست در ماه مارس، فیس بوک کاربران در آمریکا و بریتانیا و دیگر کشورها به علامت خود را امن پس از بمب گذاری در پاکستان هشدار داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *