خانه / خبرهای خارجی / مارک زوکربرگ تحت پیگرد هاوایی مالکان به دور شو خود را جزیره 700 هکتار

مارک زوکربرگ تحت پیگرد هاوایی مالکان به دور شو خود را جزیره 700 هکتار

مارک زوکربرگ مدیر عامل فیس بوک می گذرد به طول های بزرگ برای محافظت از حریم خصوصی خود را در هاوایی جزیره از کائوآئی، جایی که او خریداری قطعه 700 هکتار زمین در سال 2014 برای بیش از 100 میلیون دلار. شروع ماه گذشته زوکربرگ شروع به پر کردن پرونده های حقوقی برابر هاوایی مالکان که خود را برش کوچک ترکه است که از نسل به نسل با توجه به هونولولو ستاره-تبلیغ منتقل شد. مناسب برای بسیاری از هشت برابر صدها نفر از مردم, برخی از آنها مرده اند واصل شده است. ویژه, این اولین تلاش exec شبکه اجتماعی برای خرید خود را حریم خصوصی نیست; زوکربرگ در طرح teardown و بازسازی چهار او پالو آلتو، کالیفرنیا خانه های اطراف محل اقامت اولیه خود را سپتامبر گذشته رد شده است.

است رئیس فیس بوک با استفاده از یک مانور قانونی به نام “عنوان آرام و پارتیشن” که نیروهای صاحبان زمین توسعه نیافته به فروش اموال در حراج عمومی بالاترین پیشنهاد. برای شناسایی صاحبان بسته دوجین یا بیشتر است که عبور از اموال خصوصی را زوکربرگ سفارش شجره نامه پژوهشی است که فرزندان Kuleana دارها که قطعات زمین بین 1850 و 1855 اعطا شد. بر اساس قانون هاوایی فرزندان کشاورزان آن — یا فرزندان هر ساکن هاوایی است که بعدها زمین خریداری شده از کشاورزان آن — صاحب حق، صرف نظر از وجود سند مالکیت و یا خواهد شد.

در یک نمونه زوکربرگ حدود 300 نفر است که فرزندان مانوئل Rapozo که خریدم حدود دو هکتار زمین در سال 1894 و گزارش اجاره زمین به شرکت کشت و زرع قند محلی تحت پیگرد است. در حال حاضر، بیش از 100 سال بعد زمین در شهرک زوکربرگ را افتد و در قسمت متعلق به اعضای شجره وسیع Rapozo را. به ارزش حدود 1.1 میلیون دلار، با توجه به محلی کائوآئی روزنامه باغ جزیره تخمین زده می شود.

Andrade کارلوس…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *