خانه / خبرهای خارجی / مشکل با دستور العمل های فیس بوک ویروسی: آنها منزجر کننده

مشکل با دستور العمل های فیس بوک ویروسی: آنها منزجر کننده

چند روز پیش، PopSugar “ ها مواد غذایی وبلاگ مشترک فیس بوک دستور العمل ویدیو برای”شراب و پنیر عکس.” حتی قبل از اینکه شما می دانید بدترین قسمت بد صداها: عینک هستند ساخته از پنیر. همه شما این است که دسته پنیر چدار ذوب چسبنده ظروف سرباز یا مسافر به قالب استکان حرکت شبیه چمچه زنی و سپس قالب نشستن برای نیم ساعت تا پنیر ذوب شده را به چیزی شبیه جامد منعقد بگذار. در نهایت، شما شراب به رگ های قشنگ شما گرم بریزید. لذت بردن از!

به عنوان خبرنگار تاجمیر Kosoff مایا درستی اشاره کرد، این منزجر کننده است. شما قرار است به نوشیدن شراب در ابتدا و سپس در تکه های مومی شکل reanimated شما gnaw است؟ اگر شما ساخت این برای یک حزب، پنیر به عرق و برابر که نشستن عکس ساعت روی میز غذای سبک در خود شروع خواهد شد? برای آن موضوع، سیلندر پنیر در دست خود clammy احساس خوشایند حزب قرار گیج است? سپس موضوع کوچک است که شاید هیچ کس شراب خود را به طعم و مزه آن را دوست دارم خیس شده است در پنیر چدار microwaved وجود دارد.

PopSugar غذایی خوانندگان نیست بیش از حد هیجان زده با دستور العمل یا. بیش از یک نفر این نظر که “این نفرت انگیز ترین چیزی که تا کنون دیدهام است.” برخی آن را به نام توهین به دوستداران شراب و پنیر; دیگران فکر می کنم اگر این فانتزی deranged stoner مبتکر بود.

اما حتی در حالی که کاربران فیس بوک lambasted ویدیو به عنوان آخرین قسمت Jenga در برج لرزان درست نوآوری مربوط به اشپزخانه، مانند آنها نمی توانستم از آن ظاهر به نظر می رسید. نظرات تقریبا 13000 در قطعه وجود دارد و اگرچه تقریبا هر یک منفی که هنوز حدود 13000 نفر بیشتر نظرات (دادن یا گرفتن تعداد انگشت شماری) از PopSugar مواد غذایی کلیپ معمولا می شود. در حالی که فیلم های مشابه در سایت صفحه فیس بوک فقط ده ها هزار “شراب و پنیر عکس” نمایش 1.8 میلیون است.

با این حال، تنها تعداد بسیار کمی از بینندگان آن (در صورت وجود) خواهد شد در نهایت احتمال رفتن به فروشگاه برای خرید برخی از فوق العاده تیز و قالب استکان. که…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *