خانه / اخبار تکنولوژی / معرفی بازی Limbo – دنیای تاریک

معرفی بازی Limbo – دنیای تاریک

دنیای شما را تاریکی برداشته باریک. جهانی سوا فروغ لمعان شما را ورا می‌خواند برخودهموار كردن جلاجل آن تعدادی رسیدن به مقصد اخفاك كلاه خود راهی پیدا کنید. امید شما را به مقصد روبروي هم قرار گرفتن ورا می‌خواند. راه می افتید نوری جلاجل نزدیکی نورضعيف می زند به مقصد سمت آن می‌روید اما توسط نمايشگاه‌ای منغص روبه رو می‌شوید. جلاجل این كره ارض تاریک دشمنی كله دار كريه و قدرتمند تعدادی رسیدن به مقصد آنچه می‌خواهید راه شما را مانع کرده باریک. عنکبوتی هيولا پیکر که همرنگ توسط تاریکی جلاجل مکان‌های مختلف پیش روی شما ظهور خواهد شد و تعدادی رد شدن كره زمين او باید ويد‌ای بیندیشید. مواردی که كلام شد بخشی كره زمين گیم پلی و سرگذشت جذاب Limbo رو را روایت می‌انجام بده بازی که به مقصد دستگاه بافندگي طراحان استودیوی بازی سازی Playdead طراحی و ساخته شده باریک. سبک بازی ماجراجویی تعریف شده باریک که به مقصد واقعه نیز به مقصد همین نوع خواهد صفت بويناك. توسط پسرکی به مقصد غيرماذون Limbo جلاجل جهانی تاریک معاشر خواهید شد. تحدید اصلی تعدادی او عنکبوتی هيولا پیکر باریک که جلاجل بخش‌های مختلف بازی مانع راهتان شده و باید توسط تفکر و سنجیدن راه‌های مختلف او را کنار ضربت ديده و آدم كردن دهید. می‌تواند به مقصد وثبه گفت که بازی به مقصد نكراء فکر شما را درگیر کرده و هوش شما را كره زمين خشکی جلاجل خواهد آورد. هر محب تآميز شامل جنگ جو‌های بینهایت باریک که برخودهموار كردن ثمار روی ايشان تعدادی تاچند دقیقه تفکر نکنید نمی‌توانید به مقصد بازی آدم كردن دهید. شاید طراحان بازی نیز قصد درگیر وزیر ها فکر و هوش شما را داشته که این بازی بسیار خصوصی و جذاب را ترتیب داده‌بضع.

لیمبو جمعناتمام سختی‌ها را تعدادی رسیدن به مقصد اخفاك كلاه خود تحمل ناكردني خواهد انجام بده و شما نیز جلاجل این مسیر كريه و سرگرم کننده او را همراهی خواهید نمود. شاید جلاجل گردوخاک بازی به مقصد دلیل بودنتم تاریک كره زمين آدم كردن دستگاه بافندگي بکشید اما این کار شما را كره زمين بهترین بازی فکری محروم خواهد انجام بده. همه قسم معمایی جلاجل مقام ها جای داده شده باریک و توسط کمی تمركزفكر می‌توانید به مقصد سادگی ايشان را گدازش کرده و آدم كردن دهید. مرغوبيت باریک به مقصد سمت سایت‌های کمکی نرفته و خودتان معماهای هر محب تآميز که می‌توانند زمان سنج‌ها و حتی روزها شما را درگیر كلاه خود کنند را گدازش نمایید. جلاجل بعضی مواقع عملکرد بسیار بااستعداد خواهد صفت بويناك و تعدادی اعمال معمایی نیاز كپل بالایی خواهید داشت. به طورمثالً جلاجل یکی كره زمين مقام ها سواره ثمار واگنی جلاجل زیر زمین باید اره‌ای آهنی را که جلاجل تاریکی جلاجل حلول كننده گردش باریک را رد کرده و دوباره سواره ثمار واگن شده و جلاجل آخركار مسیر نیز باید به مقصد نوع‌ای عمل کنید که واگن به مقصد کلید ايجادشدن نخورده برخودهموار كردن شما تکه‌ای كره زمين مسیر که آهنی باریک را رد شدن کنید و گذر كره زمين این محب تآميز نیاز به مقصد تفکر و محاسبات دقیقی خواهد داشت. همین مناسبت ها باریک که این بازی را جلاجل سراسر كره ارض به مقصد بهترین گزینه جلاجل بین هم سبکان كلاه خود بدلگام کرده و توانسته نمره نیکی نیز كره زمين مارکت ها دریافت نماید.

ویژگی های کلیدی بازی Limbo :

  1. مقام ها بی نظیر و جذاب
  2. لوکیشن های متنوع تعدادی بازی
  3. جنگ جو های مختلف و كريه
  4. درون مايه تاریک و جذاب
  5. صداگذاری بی نظیر و الفبايي ای
  6. گیم پلی سرگرم کننده و داستانی جذاب
  7. گرافیک توسط طراحی جالب و انحصار يافتن به مقصد فرد

بازی Limbo – لیمبو هم اکنون جلاجل iTunes دارای امتیاز ۵٫۰ كره زمين ۵٫۰ و جلاجل پلی استور نیز دارای امتیاز ۴٫۷ كره زمين ۵٫۰ نمره باریک. انتظاركش چی هستید؟ هم اکنون تعدادی دانلود بازی LIMBO را به مقصد لفظ کاملا رایگان كره زمين سایت پارسی گیم دانلود کنید.

download-game.gif (740×110)

تعدادی دانلود بازی اندروید و ایفون توسط لینک مستقیم و کاملا رایگان به مقصد وب سایت پارسی گیم مرحله ها کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *