خانه / خبرهای خارجی / پادکست تنها یک بار مورد مشکل گیرانه بسیار خاص

پادکست تنها یک بار مورد مشکل گیرانه بسیار خاص

معرفی بزرگترین مشکل چیست شما به هنگام استفاده از نرم افزار محبوب دوستیابی گیرانه اجرا کنید؟

است که تقریبا تمامی کودکان زمین به نظر می رسد بد هنگام کاهش به چهار عکس و فرصت خود را در دو جمله توصیف کنید؟ آن که شما موجودی مشغول مدرن با قیمتی کمی هم به پیام مردم در زندگی شما شما در حال حاضر در مورد غریبه ها کمتری مورد که شما می دانید چیزی مراقبت است؟ رفلکس وحشتناک، هرگز بیشتر از زمانی که شما تنها second-split را به فرد دیگری unbidden دستگاه تناسلی از صورت خود را ناخوشایند است؟

یا مانند نویسنده مدار شکن اشلی Carman، آن است که شما هیچ وقت نمی دانید چگونه و یا زمانی که برای نجات فرد در تلفن خود? اشلی نوشت در این باره در آستانه چند هفته پیش، ما را با حکایت جذاب زمان regaling پسر او در گوشی خود به عنوان fishcake emoji نجات داد. بعد از پست خود در رسانه های بورسی اسلاک اتاق و با صدای بلند در ستاد آستانه ویروسی رفت ما (خودم و فرهنگ خبرنگار آستانه / سردبیر اخبار Plaugic لیز) می دانستند که ما مجبور به جمع در گنجه بسیار تاریک و بحث در مورد آن در برخی از طول.

نوزاد ooh هستیم پادکست و تلفن پسران

عکس ارسال شده توسط Kaitlyn تیفانی (@kait_tiffany) در 16 دسامبر سال 2016 در 8:47 am PST

بنابراین ما این کار را کرد! با استفاده از شواهد حدیثی و یک تماس تلفنی بداهتا به علاقه سابق عاشقانه ما بهترین راه برای رفتن در مورد صرفه جویی در تعداد در سن گیرانه نمیفهمد. اسپویلر : 108 درصد از جمعیت مردان ایالات متحده به نام “مت” آن قطعا نه برای اشاره به مردم با نام اول خود است

یکی دیگر از ایده های اشلی Kaitlyn و لیز در حال تلاش برای گرفتن مدیریت در هیئت مدیره با پادکست نمایش بازی به سبک مورد حمل و نقل عمومی شهر نیویورک است. شما ما را به یک مکان، ما به شدت بحث بهترین راه برای گرفتن وجود دارد–ما وزن راه رفتن فاصله در مقابل زمان کل سفر، آموزش crowdedness در مقابل قطار را میل برای تاخیر، پی اس پسران در مقابل هیچ پسر پی اس، و غیره. ما به این مسابقه شگفت انگیز به من بزنید! به هر حال، فقط درباره آن فکر کنید.

و از…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *