خانه / خبرهای خارجی / پلیس اکو داده برای اثبات مورد قتل خواهید اما چقدر آن را واقعا داند?

پلیس اکو داده برای اثبات مورد قتل خواهید اما چقدر آن را واقعا داند?

پلیس در Bentonville آرکانزاس در حال تبدیل به آمازون برای تعقیب قاتل مشکوک. مورد اول بود که توسط اطلاعات شده بود و تا 2015 می درخشد نور را در دستگاه های خانگی هوشمند ممکن است شروع به بازی نقش بزرگتر تحقیقات جنایی در آینده می رود.

جیمز اندرو بیتس بود اتهام قتل درجه اول پس از مردی به نام ویکتور کالینز در وان آب داغ بیتس در نوامبر سال 2015 پیدا شد. بیتس متعلق به چند دستگاه متصل ترموستات آشیانه Honeywell سیستم زنگ خطر و آمازون اکو. در طول تحقیقات خود، پلیس حکم صادر شده برای آمازون درخواست اطلاعات در قالب های ضبط صدا رونویسی پرونده و سوابق دیگر متن از اکو بیتس. پلیس نیز به دنبال اطلاعات شخصی در بیتس شامل اطلاعات مشترک خود و خود را خرید و تاریخ صدور صورت حساب.

آمازون افشا نشده داده اکو بیتس منتقل به سرورهای خود اگر چه آن پلیس در اختیار بیتس اطلاعات حساب و تاریخچه خرید. با این حال، پلیس اکو و مستقل استخراج داده ها از آن خود را ضبط. اسناد دادگاه مشخص چه داده که دقیقا همان است. بیان حکم است که پلیس بر این باورند که آنها می تواند استخراج صوتی ضبط سوابق رونویسی متن سوابق و “داده های دیگر.” صدای برخی از ذخیره سازی محلی است. ما به آمازون برای روشن شدن بیشتر در این مورد و چه داده اکو می تواند ارائه شده اند اما شنیده ام هنوز به دست ام. وقتی که کار روز می کنیم.

در حال حاضر، ما به احتمال زیاد نشانه بهتر در مورد چه پلیس قادر به از این داده ها اگر تا کنون معلوم تا مورد می رسد اتاق دادگاه ندارد. غذای آماده مهم این است که دستگاه متصل به تحقیقات پلیس در حال تبدیل شدن است. به نوبه خود آمازون می گوید صدای ضبط که آن کلمه ویک مانند “الکسا” اجرا می شود آغاز می شود. که گفت: دستگاه است که همیشه برای خود کلمه ماشه گوش دادن است.

کاربران می توانید حتی بازی بازگشت دستورات خود را از app الکسا…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *