خانه / خبرهای خارجی / چرا carmakers می خواهید به نگه داشتن اپل و گوگل در طول بازو را

چرا carmakers می خواهید به نگه داشتن اپل و گوگل در طول بازو را

splashiest اخبار خودرو بیرون آمدن از CES و آمریکای شمالی بین المللی خودکار نمایش در مورد مدل های جدید و فناوری خود رانندگی و مفاهیم وحشی شده است. اما در سری ساکت تر از حرکت خودروسازان نیز برای تقویت کنترل خود را بر آنچه در آن است ما قادر به انجام داخل اتومبیل های ما، به خصوص هنگامی که آن را به نرم افزار است که بر روی گزینه سیستم اجرا می آید ادامه داد.

هر چند carmakers به طور کلی آغوش CarPlay اپل و گوگل آندروید خودکار, بسیاری امیدوار به ایجاد یک سیستم جایگزین نرم افزار است که تقریبا به طور کامل تحت میدان دید خود را. خودروسازان لایحه آن را به عنوان حرکت برای ایجاد یک تجربه بدون درز برای مشتریان خود، اما طوری که تولید کنندگان خودرو می تواند همچنان به فروش خدمات جدید به مشتریان دیگر در این صنعت را به آن را به عنوان راهی برای کاهش از معادله, اپل و گوگل.

boldest حرکت در این جهت از فورد و تویوتا که با هم یک گروه به نام کنسرسیوم SmartDeviceLink آمد. کنسرسیوم در حال توسعه و ترویج استفاده از فناوری SmartDeviceLink که شما از فکر می کنم در شرایط شل به عنوان فروشگاه برنامه اجرا توسط خودروسازان و قادر به در حال اجرا در هر ماشینی به نام تمرکز می کنند.

بیشتر به طور خاص، اجازه می دهد SmartDeviceLink موجود iOS و آندرویید به گسترش بر روی سیستم های خودرو گزینه زمانی که آنها را به وسیله نقلیه است که پشتیبانی از استاندارد وصل نیستید. جزئیات مانند تنظیمات برنامه و ورود اطلاعات بیش از تلفن انتقال، چه در سیستم گزینه نمایش در بسیاری جهات نرم افزار جداگانه با نرم افزار مجزا و جداگانه نظارت از خودروسازان است.

بسیار مهم است. خودروسازان می توانید انتخاب کنید که برنامه کار و در اتومبیل های خود را اجرا می کنید. آنها داده های اضافی خودرو به واژهنامه است که اپل و گوگل برای دیدن می کنید ارائه می دهند. و آنها را می توانید معاملات با توسعه دهندگان برنامه برای برش هر فروش در برنامه آنها را بالقوه به گشودن منبع اصلی درآمد.

Android Auto

فورد است شده حمل و نقل SmartDeviceLink، زیر…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *