خانه / خبرهای خارجی / کارنامه فنی آستانه 2016: نینتندو

کارنامه فنی آستانه 2016: نینتندو

12 ماه دیگر در را پرواز توسط. بازگشت در سال جاری در فناوری نگاه آستانه کارکنان هر شرکت عمده و دسته بندی محصولات در صنعت در چگونه آنها را در 2016 fared درجه بندی هستند.

از سال تماشای E3 و شناخت عمیق کردن که هر دانلود بازی از سایت demoed بودن برای یک سال دیگر حداقل (یا دو) منتشر نمی شود، شرکت طراوت تعجب امسال بود. حتی اگر هیجان موقت توسط سرمایه گذاری به نوستالژی نینتندو 2016 سال واقعا بچه های درونی ما هیجان زده دوباره–کردم آن ساخته شده.

رفتن گوگل احساس شوق پدیده های فرهنگی با وجود همه چیز به مدت حدود دو ماه بود. به ندرت ما بازی است که به مردم خارج از مدیریت و کاوش در جهان فیزیکی با حس بچگانه اکتشاف مراجعه کنید. با کمک Niantic است رفتن گوگل واقعیت افزوده چیزی که در نهایت به توده ها، احساس استفاده از فن آوری در راه است که حس به همه تبدیل شده است. با این حال، برخی از ناکامی با بازی وجود دارد: سیستم نبرد بدون زرق و برق است و شما نمی توانید تجارت گوگل با یک بازیکن دیگر و شما تنها می توانید بسیاری از Zubats در روز قبل از ترک به طور کامل سفر به تبدیل شدن به یک استاد عکس گرفتن.

Pokemon Go Bareham جیمز / آستانه

این قولنج هستند لزوما نینتندو گسل، هر چند. محصولات واقعی خود را در انبار نگه داشتن، با این حال، بود.

حق حوالی راه اندازی گوگل برو ، ما NES کلاسیک، کنسول 60 دلار است که شامل همه عناوین نینتندو کلاسیک در یک مینیاتور دستگاه با پورت HDMI معرفی شدند. اثبات که گاهی ساده تر بهتر است، کلاسیک ساخته شده این امکان به بطور منظم احساس 80s کودکی بدون ساعت شبیه ساز و رام که پیدا کردن لپ تاپ شما شکستن نیست. اما با وجود انتشار آن در شروع فصل تعطیلات, نینتندو کریسمس ذخیره کند. برچسب قیمت و سهام محدود آن را تقریبا غیر ممکن برای دریافت نگه از یکی ساخته شده. کسانی که نگاه به دیگر محصولات نینتندو…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *