خانه / خبرهای خارجی / کوه المپ در مقدونیه E-M1 Mark II را نقد کنید: دوربین است که زمان

کوه المپ در مقدونیه E-M1 Mark II را نقد کنید: دوربین است که زمان

warps همه ما تجربه لحظات در زندگی ما جایی که ما آرزو ما می تواند متوقف یا آهسته کردن زمان. آن می تواند به سادگی هنگامی که تلفن خود را از درک خود ورقه، یا به عنوان قلب توقف به عنوان زمانی که تصادف رخ می داد است. مانند شما در حال تماشای چیزهایی اتفاق می افتد در حرکت آهسته و هنوز شما را ندارد و بدن شما پاسخ سریع به اندازه کافی برای انجام هر چیزی در مورد آن است.

چیزی مشابه در عکاسی اتفاق می افتد. چون با عکاسی شما نه فقط زمان واکنش انسان در حال مبارزه با, شما همچنین با دوربین زمان خرید و فروش. هنگامی که شما چیزی می خواهید برای گرفتن نقطه — یک چیز خنده دار کسی انجام است، بازتاب راه نور از ساختمان — باید به سرعت واکنش نشان می دهند و دنده خود را به سرعت، بیش از حد است.

خوشبختانه, دوربین های دیجیتال را اخذ شده خیلی سریع تر در طول چند سال گذشته و آنها را برای رسیدن به یک سطح جدید در سال 2016 آغاز شده. سونی one-upped A6300 در حال حاضر سریع هنگامی که آن را منتشر A6500، که می تواند در کمتر از یک دهم ثانیه تمرکز می کنند و 11 فریم در ثانیه شلیک می توانید.

اما جدید $2,000 Olympus OM-D EM-1 علامت دوم که تعیین کرده است، برای من، نوار سرعت رفتن به جلو. نوعی سریعتر از A6500 سونی است و آن حالت خاص عکسبرداری است که اساسا تغییر راه من عکسهای عکسبرداری نزدیک است. نتیجه فقط اونا 1 مارک دوم سریع است نیست. این است که شما می توانید به دستکاری زمان که با آن، شما احساس است.

مارک II است نسخه دوم Olympus’ گل سرسبد میکرو چهار سوم دوربین E-M1، که در سال 2013 منتشر شد. و در حالی که این شرکت هنوز هم با استفاده از این فرمت سنسور کوچک و تا حدودی outmatched — یک سنسور قاب کامل تقریبا چهار بار به عنوان اطلاعات آنجا که معمولی چهار سوم میکرو سنسور قطاری — دوربین های الیمپوس آمده اند راه طولانی در سه سال از اولین پست M1 منتشر شد.

که در کوه المپ در مقدونیه زمان در بر داشت راه به پیکسل اضافی 4,000,000 به آن چهار سوم میکرو سنسور فشار، برای یک چیز، تداوم قطعنامه از 16 به 20 مگاپیکسل. جدید الکترونیکی M1 همچنین دارای 40…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *