خانه / خبرهای خارجی / گوگل طول می کشد یک گام به سوی خود خود رانندگی Uber-قاتل با ثبت اختراع جدید

گوگل طول می کشد یک گام به سوی خود خود رانندگی Uber-قاتل با ثبت اختراع جدید

راه اندازی گوگل تا به بسیاری از اتومبیل های خود رانندگی است که بسیاری کیلومتر، اما تا کنون هیچ استفاده تجاری آنها را رانده اند. اما اگر دنبال غول دره سیلیکون خود طرح شایعه از شبکه به اشتراک گذاری سوار مستقل به رقابت با Uber و Lyft تغییر می تواند. به تازگی، گوگل واصل درخواست حق ثبت اختراع است که می تواند به عنوان ضربه اول در سراسر تعظیم Uber را دیده می شود.

برنامه اوایل این ماه برای اولین بار توسط وب سایت ثبت اختراع یوگی متوجه موثر تعیین مکان وانت و مقصد برای وسایل نقلیه مستقل است. گوگل می گوید می خواهد آن را به کار خود به طور کامل رانندگی اتومبیل که در آن مسافران ارائه برخی از ورودی اولیه مانند انتخاب کردن و یا محل مقصد، و وسیله نقلیه خود را به آن محل مانور.

اما نه همه جا قابل دسترس و یا امن برای وسایل نقلیه مستقل دارد. اتومبیل های خود رانندگی ممکن است قادر به درایو خودرو انسان محور می مانند ساخت و ساز منطقه یا خطوط تنها برای وسایل نقلیه اضطراری در همه جا.

گوگل با هدف به چالش که در آن درخواست حق ثبت اختراع. هنگامی که با محل ارائه گوگل می گوید سیستم متمرکز کند تا به ارائه مجموعه ای از مکان های پیشنهادی برای امن انتخاب یو پی اس و انتظار یا آف رها خواهد بود. این پیشنهاد مکان ممکن است شامل ارائه شده توسط کاربر و نزدیکی مکان مناسب. به این ترتیب تکنولوژی انحصاری “در دسترس بودن ایمنی و مفید بودن خدمات وسایل نقلیه مستقل” گوگل برنامه بار خوانده شده را افزایش می دهد.

Uber نیز هدایت مسافران به مکان راحت تر انتخاب عمدتا از طریق ویژگی carpooling آن و دیگر محصولات متمرکز بر حمل و نقل.

این است که اولین ثبت اختراع واصل شده توسط گوگل با تلاش خود رانندگی خود نیست. سال گذشته شرکت فناوری برای راه حل های منحصر به فرد برای به حداقل رساندن صدمات هنگامی که اعتصاب خود رانندگی ماشین پیاده ثبت اختراع اعطا شد. اوقات شرعی امروز توضیح می دهد “یک لایه چسب در جلویی خودرو که عبور و مرور به سادگی به چوب قرار” “در…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *