خانه / خبرهای خارجی / Dropbox سرانجام به ارمغان می آورد رقیب گوگل اسناد خود را خارج از بتا

Dropbox سرانجام به ارمغان می آورد رقیب گوگل اسناد خود را خارج از بتا

Dropbox را آخرین ابزار برای کسب و کار، یک قطعه از همکاری نرم افزار نام مقاله, ویرایش است راه اندازی جهان امروز. کاغذ در آثار در دراپ باکس برای مدتی، اول داشتن در اكتبر سال 2015 قبل از ورود به فاز بتا عمومی در ماه اوت سال گذشته اعلام شده بوده است. نرم افزار Dropbox را شبیه به گوگل مجموعه از برنامه های محل کار ابر است. کاغذ — خود را تدوین سند حداقل و ابزار نوشتن مانند اسناد گوگل — نقطه کانونی است در حالی که همه از Dropbox است خدمات و ویژگی های در حال حاضر به برق وصل کردن و زیاد تجربه.

کاغذ است Dropbox را آخرین تلاش برای کسب و کار دادگاه مایکروسافت و گوگل و یا حداقل به تشویق شرکت به پرداخت برای خدمات Dropbox بالای آنچه آنها در حال حاضر توانا، استفاده کنید. این بخشی از تغییر مداوم Dropbox را دور از ذخیره سازی مصرف کننده و برنامه ها و نرم افزار سازمانی است که هر دو بیشتر سودآور و خود کفا است. شرکت خاموش کردن برنامه صندوق پستی ایمیل و سوالات رایج عکس سرویس ذخیره سازی آن در سال 2015. محل تمرکز مصرف کننده خود Dropbox بیشتر منابع مقاله و پروژه های دیگر که خود نرم افزار های موبایل و وب سایت محلی برای انجام کار به جای قسمت barebones برای فایل های آلو بوده است.

بزرگترین سوال در حال حاضر است که آیا مقاله محصول تحول آفرین Dropbox می خواهد آن را به است. از آنجا که بسیاری از سازمان ها در حال حاضر برای Office 365 یا سوئیت G گوگل پرداخت, Dropbox می داند که آن را باید بازی خوبی با محصولات رقبا و یا خطر بیگانه کارگران که لذت بردن از با استفاده از مایکروسافت ورد و یا ورق های Google یا از ضرورت انجام این کار. به این منظور مقاله Dropbox صرفا در ایجاد متمرکز نمی شود. آن به شما وارد کردن ویرایش و همکاری تعدادی از انواع فایل های دیگر از گوگل، مایکروسافت و دیگران اجازه.

 Dropbox

“ما به طور کامل انتظار کاغذ در محیط های که در آن مردم هستند با استفاده از محصولات مایکروسافت و گوگل استفاده” می گوید Baesman راب…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *